O FIRMIE

Firma DAMAL rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku otwierając pierwszą filię Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Konstantynowie Łódzkim. Kolejny oddział powstał w 2010 roku w Łodzi przy ulicy Augustów 2C. W związku ze zdobyciem dużego zaufania oraz wsparcia naszych klientów w lutym 2014 roku otwarta została trzecia filia okręgowej stacji kontroli pojazdów również w Łodzi przy ulicy Zgierskiej 159/161. Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych, jak i interpretacji przepisów prawa związanych z zagadnieniami przeglądów rejestracyjnych. Okręgowe stacje kontroli pojazdów DAMAL są wyposażone w wysokiej klasy urządzenia kontrolne firmy CARTEC. Od 2022 roku przeprowadzamy także przeglądy oraz certyfikację tachografów. Zapraszamy do naszych stacji kontroli pojazdów DAMAL w Łodzi i w Konstantynowie Łódzkim.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, okręgowe stacje DAMAL czynne są od poniedziałku do piątku 7ºº - 21ºº, a w soboty 8ºº - 15ºº.

Honorujemy płatności kartą.

Nasze mocne strony

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Naszą mocną stroną są ludzie. Nasz zespół to doświadczeni diagności, którzy posiadają wykształcenie techniczne, wieloletnią praktykę oraz cały czas doskonalą swój warsztat rozszerzając kwalifikacje.
Znajdą wyjście z każdej sytuacji, doradzą podczas przeglądu technicznego pojazdu, co należy usprawnić, aby w poczuciu bezpieczeństwa mogli Państwo wyruszyć w drogę!

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

Stacje kontroli pojazdów DAMAL są wyposażone w stanowiska kontrolne według najwyższych standardów. Cały czas rozwijamy się, inwestujemy w nowe urządzenia, rozszerzając ofertę.
Nasze kanały przeglądowe dostosowane są do obsługi każdego pojazdu. Od 2022 roku na naszych stanach mogą Państwo również dokonać przeglądu oraz certyfikacji tachografów.

WYSOKIE STANDARDY

Na stacjach kontroli pojazdów DAMAL dbamy o relacje z naszymi klientami. Mogą Państwo zamówić u nas bezpłatną usługę przypominania o zbliżającym się przeglądzie technicznym pojazdu.
Na miejscu spotkają się Państwo z życzliwą i pomocną obsługą, która odpowie na wszystkie Państwa pytania. Zadbamy o to, aby szybko i przyjemnie minął Państwu czas spędzony na naszych stacjach kontroli pojazdów.